RESULTS 2016

7th URBAN RACE OF SAN JOSE

Figueres 20 March 2016

General 10KM

1er

JORDI RABIONET

0:32:56

Dorsal 094

General 10KM

2on

JOSE LUIS CRUZ

0:33:07

Dorsal 103

General 10KM

3er

DAVID GARCIA

0:33:35

Dorsal 087

trofeus 2016

7th URBAN RACE OF SAN JOSE

Figueres 20 March 2016

GUANYADOR ABSOLUT (M)

Name T. 10Km
JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56

GUANYADORA ABSOLUTA (F)

Name T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

EL MÉS GRAN

Name T. 10Km
SADURNI, PLANAS QUINTANA 78 anys 1:04:08

EL MÉS PETIT

Name T. 10Km
JOAN, FONT DRIUBA 8 anys 0:33:50

1er FIGUERENC

Name T. 10Km
ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57

1a FIGUERENCA

Name T. 10Km
CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28

Junior – Masculí

Name T. 10Km
1 ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57
2 ERIC, MORENO LORCA 0:43:26
3 EDUARD, CROUS BRUÑOL 0:44:07

Junior – Femení

Name T. 10Km
1
2
3

Senior A – Masculí

Name T. 10Km
1 ABDESSAMAD, ESSALMI 0:34:25
2 JORDI, ROURA CAPDEVILA 0:35:18
3 GERARD, GARROTE SAYO 0:37:02

Senior A – Femení

Name T. 10Km
1 CAROLINA, PEÑA RUBIO 0:49:44
2 MIREIA, RIVERO PAGES 0:57:48
3

Senior B – Masculí

Name T. 10Km
1 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:33:07
3 DAVID, GARCIA SANCHEZ 0:33:35

Senior B – Femení

Name T. 10Km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:27
2 MARíA, JARA LARA 0:46:08
3 MARIA, LUZ RODRIGUEZ 0:48:05

Veterans A – Masculí

Name T. 10Km
1 AZIZ, CHIBANI GUAOUAT 0:34:42
2 J CARLES, REPULLO ROLDAN 0:36:41
3 MIGUEL ANGEL, GIBELLO PAOILIA 0:37:40

Veterans A – Femení

Name T. 10Km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:42
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28
3 RAQUEL, SANES ADANERO 0:48:09

Veterans B – Masculí

Name T. 10Km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:01
2 PERE, SASTRE GOTANEGRA 0:40:39
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:31

Veterans B – Femení

Name T. 10Km
1 CARME, RUIZ 0:53:12
2 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:53:54
3

CURSA 10KM

7th URBAN RACE OF SAN JOSE

Figueres 20 March 2016

Class Name Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 Rabionet JORDÀ GEORGE 94 0:32:56 0:16:00 Senior B 1 TR-ESPORTSPARRA
2 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 103 0:33:07 0:16:00 Senior B 2 INDEPENDENT
3 GARCIA SANCHEZ DAVID 87 0:33:35 0:16:12 Senior B 3 TR-ESPORTSPARRA
4 ESSALMI. ABDESSAMAD 25 0:34:25 0:16:00 Senior A 1 GI C B-C A PALAFRUGELL
5 CHIBANI GUAOUAT AZIZ 171 0:34:42 0:16:30 Veterans A 1 C VOLCANO EARTH IN OLOT
6 ROURA CAPDEVILA GEORGE 68 0:35:18 0:16:33 Senior A 2 F N CONDITIONS
7 SYRIA Jelvez ERIK 159 0:35:57 0:17:02 Junior 1 INDEPENDENT
8 OLEA ARMADA ANDREU 93 0:36:39 0:17:06 Senior B 4 INDEPENDENT
9 REPULLO ROLDAN CHARLES J 174 0:36:41 0:17:26 Veterans A 2 INDEPENDENT
10 GARROTE YOU GERARD 123 0:37:02 0:17:46 Senior A 3 CA.FIGUERES
11 PLANELLA Prat JOAN 61 0:37:07 0:17:41 Senior B 5 F N CONDITIONS
12 GÓMEZ Minobis MIGUEL 88 0:37:10 0:17:45 Senior B 6 C A ROSES
13 PLANELLA Prat ALBERT 60 0:37:14 0:17:41 Senior B 7 INDEPENDENT
14 GIBELLO PAOILIA MIGUEL ANGEL 167 0:37:40 0:17:53 Veterans A 3 INDEPENDENT
15 BONATERRA CAREERS LLUIS 150 0:37:54 0:18:02 Veterans A 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 March 2016

Class Surnames Name Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 Buxeda TORRENT JOAN 298 0:19:02 Veterans B 1 INDEPENDENT
2 ROIG ALAIN 390 0:19:57 Senior B 1 INDEPENDENT
3 GASULL GARCIA GEORGE 282 0:20:00 Junior 1 INDEPENDENT
4 MARTINEZ MASTER DANIEL 334 0:20:19 Junior 2 INDEPENDENT
5 PEREZ Gotanegra ALEIX 381 0:20:51 Junior 3 INDEPENDENT
6 PEREZ DOOR BERNAT 310 0:20:51 Junior 4 INDEPENDENT
7 QUINTANA MARTINEZ GERARD 295 0:20:59 Junior 5 INDEPENDENT
8 VILA NAVARRO PAU 289 0:21:27 Junior 6 INDEPENDENT
9 SANCHEZ Gifre GEORGE 392 0:21:28 Senior B 2 INDEPENDENT
10 NAVARRO CASIÑOL XAVI 288 0:21:29 Veterans A 1 INDEPENDENT
11 MASQUEFA CROSSES GEORGE 372 0:21:41 Senior B 3 INDEPENDENT
12 FIXED SIDERA ADRIà 357 0:22:42 Senior A 1 C VOLCANO EARTH IN OLOT
13 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 305 0:23:03 Junior 7 INDEPENDENT
14 SÁNCHEZ HIDALGO PABLO 336 0:23:07 Senior A 2 INDEPENDENT
15 FERNANDEZ MARQUEZ VICTOR 306 0:23:21 Junior 8 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km