CURSA URBANA 2018

Figueres, 18 Març 2018.

Trofeus 2018

Guanyador Absolut

Nom T. 10Km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38

Guanyadora Absoluta

Nom T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

El Més Gran

Nom Edat T. 10Km
ESTEBAN, BERNAL CASADO 77 anys 0:36:01

Al Més Petit

Nom Edat T. 10Km
CLARA, UBUC SÁNCHEZ 9 anys 0:48:48

1er Figuerenc

Nom T. 10Km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:35:26

1a Figuerenca

Nom T. 10Km
MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33

Junior – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 SOUFIANE, EL ASRY SEBAI 0:44:15
2 DAVID, CRUZ PARRA 0:47:56
3 ARNAU, JOVE MARTINEZ 0:50:25

Junior – Femení

Class Nom T. 10Km
1 MARTA, FRANCISCO RODRIGUEZ 1:10:10
2 EVA, FRANCISCO MASCÉU 1:10:11
3

Senior A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 MARC, VELLETRANI 0:38:29
2 AMADEU, SANCHO PEREZ 0:39:09
3 AMINE, BENALLAH BENALLAH 0:39:36

Senior A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 LAURA, MUÑOZ BRAVO 0:45:13
2 ALICE, NEWMAN 0:51:13
3 CLARA, SANJUAN PRIVAT 0:59:06

Senior B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:35:26
3 DIEGO, RIBAO RODRIGUEZ 0:36:25

Senior B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06
2 MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33
3 LAURA, RAMIREZ LOZANO 0:45:58

Veterans A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0:39:06
2 HANSI, VELÁZQUEZ CAMPS 0:42:00
3 FERNANDO, FRAILE BLANCO 0:42:38

Veterans A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CHRISTINE, MASANET MASANET 0:49:30
2 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:50:36
3 CARMEN, ROMERO MAYORGA 0:56:03

Veterans B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 MARTINEZ, MICHEL ROGER 0:41:17
2 JAUME, BARAUT BACH 0:41:25
3 JOAN, MALLOL BATALLER 0:42:13

Veterans B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0:51:10
2 CARME, RUIZ GARCÍA 0:58:27
3 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:58:32

Classificació General

10 Km

GENERAL 10Km

1er
  • ENRIC ROURA
  • Temps 0:34:38
  • Dorsal 67

GENERAL 10Km

2on
  • JOSE LUIS CRUZ
  • Temps 0:35:26
  • Dorsal 23

GENERAL 10Km

3er
  • DIEGO RIBAO
  • Temps 0:36:25
  • Dorsal 102

Resultats Generals 10Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 10Km T. 5Km Cat Class Club
1 ROURA SUES ENRIC 67 0:34:38 0:16:49 3:28 Senior B 1 INDEPENDENT
2 CRUZ INFANTES JOSELUIS 23 0:35:26 0:16:59 3:33 Senior B 2 C.A. LA SANSI
3 RIBAO RODRIGUEZ DIEGO 102 0:36:25 0:17:14 3:39 Senior B 3 TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
4 ROURA CAPDEVILA JORDI 160 0:36:48 0:17:26 3:41 Senior B 4 INDEPENDENT
5 VELLETRANI MARC 161 0:38:29 0:18:10 3:51 Senior A 1 INDEPENDENT
6 GARCIA GARCIA CHRISTOPHE 90 0:38:31 0:18:10 3:51 Senior B 5 INDEPENDENT
7 PEDROSA MONTENEGRO MARTê 140 0:38:39 0:18:21 3:52 Senior B 6 INDEPENDENT
8 VENZAL VENZAL PIERRE 109 0:38:41 0:18:34 3:52 Senior B 7 INDEPENDENT
9 BONATERRA CARRERAS LLUIS 85 0:39:06 0:18:35 3:55 Veterans A 1 INDEPENDENT
10 SANCHO PEREZ AMADEU 70 0:39:09 0:19:03 3:55 Senior A 2 INDEPENDENT
11 BENALLAH BENALLAH AMINE 9 0:39:36 0:18:59 3:58 Senior A 3 PR BONES ESTONES
12 SANCHEZ NAVARRETE CRISTIAN 105 0:39:39 0:19:11 3:58 Senior B 8 C.A. LA SANSI
13 PUIG SANCHEZ MARTI 54 0:40:48 0:19:27 4:05 Senior A 4 TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
14 BERGADA FORT MIQUEL 116 0:41:04 0:19:43 4:06 Senior B 9 INDEPENDENT
15 RODRIGUEZ GOMEZ CARME 129 0:41:06 0:19:55 4:07 Senior B 1 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 10Km >>

Classificació General

5 Km

GENERAL 5Km

1er
  • JOSÉ SÁNCHEZ
  • Temps 0:34:38
  • Dorsal 67

GENERAL 5Km

2on
  • CRISTIAN REIG
  • Temps 0:35:26
  • Dorsal 23

GENERAL 5Km

3er
  • EDUARD VALENZUELA
  • Temps 0:36:25
  • Dorsal 102

Resultats Generals 5Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 SÁNCHEZ SIERRA JOSE 327 0:17:19 Veterans A 1 INDEPENDENT
2 REIG GANDIA CRISTIAN 384 0:18:29 Veterans A 2 INDEPENDENT
3 VALENZUELA VARGAS EDUARD 203 0:19:32 Veterans A 3 INDEPENDENT
4 BATLLET SALVANS ALBA 202 0:20:27 Senior A 1 INDEPENDENT
5 SÁNCHEZ GIFRE JORDI 392 0:20:43 Senior B 1 INDEPENDENT
6 CHICO BIMBELA MAX 342 0:21:00 Junior 1 INDEPENDENT
7 ESTEBAN SILVA HECTOR 311 0:21:26 Senior B 2 INDEPENDENT
8 CARDOZO CONCHA EZEQUIEL-BORIS 281 0:22:14 Junior 2 INDEPENDENT
9 PANO SORIANO SERGIO 309 0:22:16 Junior 3 INDEPENDENT
10 BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 314 0:22:16 Veterans A 4 INDEPENDENT
11 ARANIBAR CHAVEZ BRIAN OMAR 331 0:22:22 Senior A 1 INDEPENDENT
12 ROMERO FERNANDEZ CARLOS 325 0:22:27 Senior A 2 INDEPENDENT
13 LÓPEZ LORO DANIEL 360 0:22:27 Senior B 3 INDEPENDENT
14 CLOTET JORDAN MIREIA 343 0:22:32 Veterans A 1 CAF RUNNERS
15 CUSI SÁNCHEZ PERE 302 0:22:49 Senior B 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 5Km >>