CLASSIFICACIÓ 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

General 10KM

1is

ENRIQUE ROURA

0:34:38

Dorsal 067

General 10KM

2on

JOSE LUIS CRUZ

0:35:26

Dorsal 023

General 10KM

3is

DIEGO RIBAO

0:36:25

Dorsal 102

trofeus 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Outright (M)

Name T. 10Km
Enrico ROURA Suess 0:34:38

ABSOLUTE WINNER (F)

Name T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GOMEZ 0:41:06

THE BIGGEST

Name T. 10Km
ESTEBAN, BERNAL CASADO 77 anys 0:36:01

THE SMALLEST

Name T. 10Km
CLARA, UBUC SÁNCHEZ 9 years 0:48:48

1st Figueres

Name T. 10Km
MIQUEL, INFANTES CRUZ 0:35:26

1st Figueres

Name T. 10Km
MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33

Junior - Male

Name T. 10Km
1 SOUFIANE, EL ASRY SEBAI 0:44:15
2 DAVID, CRUZ PARRA 0:47:56
3 ARNAU, JOVE MARTINEZ 0:50:25

Junior - Women

Name T. 10Km
1 MARTA, FRANCISCO RODRIGUEZ 1:10:10
2 EVA, FRANCISCO MASCÉU 1:10:11
3

Senior A - Men

Name T. 10Km
1 MARC, VELLETRANI 0:38:29
2 AMADEU, SANCHO PEREZ 0:39:09
3 AMINE, BENALLAH BENALLAH 0:39:36

Senior A - Women

Name T. 10Km
1 LAURA, MUÑOZ BRAVO 0:45:13
2 ALICE, NEWMAN 0:51:13
3 CLARA, SANJUAN PRIVAT 0:59:06

Senior B - Men

Name T. 10Km
1 Enrico ROURA Suess 0:34:38
2 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0:35:26
3 DIEGO, RIBAO RODRIGUEZ 0:36:25

Senior B - Women

Name T. 10Km
1 CARME, RODRIGUEZ GOMEZ 0:41:06
2 MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33
3 LAURA, RAMIREZ LOZANO 0:45:58

Veterans A - Men

Name T. 10Km
1 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0:39:06
2 HANSI, VELÁZQUEZ CAMPS 0:42:00
3 FERNANDO, FRAILE BLANCO 0:42:38

A Veterans - Women

Name T. 10Km
1 CHRISTINE, MASANET MASANET 0:49:30
2 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:50:36
3 CARMEN, ROMERO MAYORGA 0:56:03

Veterans B - Men

Name T. 10Km
1 MARTINEZ, MICHEL ROGER 0:41:17
2 JAUME, BARAUT BACH 0:41:25
3 JOHN MALLOL BATALLER 0:42:13

Veterans B - Women

Name T. 10Km
1 BEATRICE BREEZE Sarton 0:51:10
2 CARME, RUIZ GARCÍA 0:58:27
3 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:58:32

10KM RACE

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Class Name Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 ROURA SUES, ENRIC 067 0:34:38 0:16:49 3:28 Senior B 1 INDEPENDENT
2 CRUZ INFANTES, JOSELUIS 023 0:35:26 0:16:59 3:33 Senior B 2 C.A. LA SANSI
3 RIBAO RODRIGUEZ, DIEGO 102 0:36:25 0:17:14 3:39 Senior B 3 TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
4 ROURA CAPDEVILA, JORDI 160 0:36:48 0:17:26 3:41 Senior B 4 INDEPENDENT
5 VELLETRANI, MARC 161 0:38:29 0:18:10 3:51 Senior A 1 INDEPENDENT
6 GARCIA GARCIA, CHRISTOPHE 090 0:38:31 0:18:10 3:51 Senior B 5 INDEPENDENT
7 PEDROSA MONTENEGRO, MARTê 140 0:38:39 0:18:21 3:52 Senior B 6 INDEPENDENT
8 VENZAL VENZAL, PIERRE 109 0:38:41 0:18:34 3:52 Senior B 7 INDEPENDENT
9 BONATERRA CARRERAS, LLUIS 085 0:39:06 0:18:35 3:55 Veterans A 1 INDEPENDENT
10 SANCHO PEREZ, AMADEU 070 0:39:09 0:19:03 3:55 Senior A 2 INDEPENDENT
11 BENALLAH BENALLAH, AMINE 009 0:39:36 0:18:59 3:58 Senior A 3 PR BONES ESTONES
12 SANCHEZ NAVARRETE, CRISTIAN 105 0:39:39 0:19:11 3:58 Senior B 8 C.A. LA SANSI
13 PUIG SANCHEZ, MARTI 054 0:40:48 0:19:27 4:05 Senior A 4 TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
14 BERGADA FORT, MIQUEL 116 0:41:04 0:19:43 4:06 Senior B 9 INDEPENDENT
15 RODRIGUEZ GOMEZ, CARME 129 0:41:06 0:19:55 4:07 Senior B 1 INDEPENDENT

Click the link below to see all rankings 10Km

5KM RACE

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Class Surnames Name Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 SÁNCHEZ SIERRA JOSE 327 0:17:19 Veterans A 1 INDEPENDENT
2 REIG GANDIA CRISTIAN 384 0:18:29 Veterans A 2 INDEPENDENT
3 VALENZUELA VARGAS EDUARD 203 0:19:32 Veterans A 3 INDEPENDENT
4 BATLLET SALVANS ALBA 202 0:20:27 Senior A 1 INDEPENDENT
5 SÁNCHEZ GIFRE GEORGE 392 0:20:43 Senior B 1 INDEPENDENT
6 CHICO BIMBELA MAX 342 0:21:00 Junior 1 INDEPENDENT
7 ESTEBAN SILVA HECTOR 311 0:21:26 Senior B 2 INDEPENDENT
8 CARDOZO CONCHA EZEQUIEL-BORIS 281 0:22:14 Junior 2 INDEPENDENT
9 PANO SORIANO SERGIO 309 0:22:16 Junior 3 INDEPENDENT
10 BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 314 0:22:16 Veterans A 4 INDEPENDENT
11 ARANIBAR CHAVEZ BRIAN OMAR 331 0:22:22 Senior A 1 INDEPENDENT
12 ROMERO FERNANDEZ CARLOS 325 0:22:27 Senior A 2 INDEPENDENT
13 LÓPEZ LORO DANIEL 360 0:22:27 Senior B 3 INDEPENDENT
14 CLOTET JORDAN MIREIA 343 0:22:32 Veterans A 1 CAF RUNNERS
15 CUSI SÁNCHEZ PERE 302 0:22:49 Senior B 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km