CLASSIFICACIÓ 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

général 10KM

1est

ENRIQUE ROURA

0:34:38

Dorsal 067

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0:35:26

Dorsal 023

général 10KM

3est

DIEGO ribao

0:36:25

Dorsal 102

trofeus 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Pari (M)

Nom T. 10 km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
ESTEBAN, BERNAL CASADO 77 anys 0:36:01

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
CLARA, UBUC SÁNCHEZ 9 anys 0:48:48

1er Figueres

Nom T. 10 km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:35:26

1er Figueres

Nom T. 10 km
MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 SOUFIANE, EL ASRY SEBAI 0:44:15
2 DAVID, CRUZ PARRA 0:47:56
3 ARNAU, JOVE MARTINEZ 0:50:25

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1 MARTA, FRANCISCO RODRIGUEZ 1:10:10
2 EVA, FRANCISCO MASCÉU 1:10:11
3

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 MARC, VELLETRANI 0:38:29
2 AMADEU, SANCHO PEREZ 0:39:09
3 AMINE, BENALLAH BENALLAH 0: 39: 36

Senior A - Femmes

Nom T. 10 km
1 LAURA, MUÑOZ BRAVO 0:45:13
2 ALICE, NEWMAN 0:51:13
3 CLARA, SANJUAN PRIVAT 0:59:06

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38
2 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0:35:26
3 DIEGO, RIBAO RODRIGUEZ 0:36:25

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06
2 MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33
3 LAURA, RAMIREZ LOZANO 0:45:58

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0:39:06
2 HANSI, VELÁZQUEZ CAMPS 0:42:00
3 FERNANDO, FRAILE BLANCO 0:42:38

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 Christine, Masanet Masanet 0:49:30
2 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:50:36
3 CARMEN, ROMERO MAYORGA 0:56:03

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 MARTINEZ, MICHEL ROGER 0:41:17
2 JAUME, BARAUT BACH 0:41:25
3 JOAN, MALLOL BATALLER 0:42:13

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10 km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0:51:10
2 CARME, RUIZ GARCÍA 0:58:27
3 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:58:32

RACE 10KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 ROURA SUES, ENRIC 067 0:34:38 0:16:49 03h28 senior B 1 INDEPENDENT
2 CRUZ INFANTES, JOSELUIS 023 0:35:26 0:16:59 3:33 senior B 2 C.A. LA SANSI
3 RIBAO RODRIGUEZ, DIEGO 102 0:36:25 0:17:14 3:39 senior B 3 TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
4 ROURA CAPDEVILA, JORDI 160 0:36:48 0:17:26 03h41 senior B 4 INDEPENDENT
5 VELLETRANI, MARC 161 0:38:29 0:18:10 3:51 senior A 1 INDEPENDENT
6 GARCIA GARCIA, CHRISTOPHE 090 0:38:31 0:18:10 3:51 senior B 5 INDEPENDENT
7 PEDROSA MONTENEGRO, MARTê 140 0: 38: 39 0:18:21 3:52 senior B 6 INDEPENDENT
8 VENZAL VENZAL, PIERRE 109 0:38:41 0:18:34 3:52 senior B 7 INDEPENDENT
9 BONATERRA CARRERAS, LLUIS 085 0:39:06 0:18:35 3:55 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
dix SANCHO PEREZ, AMADEU 070 0:39:09 0:19:03 3:55 senior A 2 INDEPENDENT
11 BENALLAH BENALLAH, AMINE 009 0: 39: 36 0:18:59 3:58 senior A 3 PR BONES ESTONES
12 SANCHEZ NAVARRETE, CRISTIAN 105 0:39:39 0:19:11 3:58 senior B 8 C.A. LA SANSI
13 PUIG SANCHEZ, MARTI 054 0:40:48 0:19:27 4:05 senior A 4 TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
14 BERGADA FORT, MIQUEL 116 0: 41: 04 0:19:43 4:06 senior B 9 INDEPENDENT
15 RODRIGUEZ GOMEZ, CARME 129 0:41:06 0:19:55 4:07 senior B 1 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Classe Cognoms Nom Dorsal T. 5 km Chat Class Cat club
1 SÁNCHEZ SIERRA JOSE 327 0:17:19 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
2 REIG GANDIA CRISTIAN 384 0:18:29 A anciens combattants 2 INDEPENDENT
3 VALENZUELA VARGAS EDUARD 203 0:19:32 A anciens combattants 3 INDEPENDENT
4 BATLLET SALVANS ALBA 202 0:20:27 senior A 1 INDEPENDENT
5 SÁNCHEZ GIFRE JORDI 392 0:20:43 senior B 1 INDEPENDENT
6 CHICO BIMBELA MAX 342 0:21:00 Junior 1 INDEPENDENT
7 ESTEBAN SILVA HECTOR 311 0:21:26 senior B 2 INDEPENDENT
8 CARDOZO CONCHA EZEQUIEL-BORIS 281 0:22:14 Junior 2 INDEPENDENT
9 PANO SORIANO SERGIO 309 0:22:16 Junior 3 INDEPENDENT
dix BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 314 0:22:16 A anciens combattants 4 INDEPENDENT
11 ARANIBAR CHAVEZ BRIAN OMAR 331 0:22:22 senior A 1 INDEPENDENT
12 ROMERO FERNANDEZ CARLOS 325 0:22:27 senior A 2 INDEPENDENT
13 LÓPEZ LORO DANIEL 360 0:22:27 senior B 3 INDEPENDENT
14 CLOTET JORDAN MIREIA 343 0:22:32 A anciens combattants 1 CAF RUNNERS
15 CUSI SÁNCHEZ PERE 302 0:22:49 senior B 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km