CLASSIFICACIÓ 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

général 10KM

1est

ENRIQUE ROURA

0:34:38

Dorsal 067

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0:35:26

Dorsal 023

général 10KM

3est

DIEGO ribao

0:36:25

Dorsal 102

trofeus 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Pari (M)

Nom T. 10 km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
ESTEBAN, BERNAL CASADO 77 anys 0:36:01

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
CLARA, UBUC SÁNCHEZ 9 anys 0:48:48

1er Figueres

Nom T. 10 km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:35:26

1er Figueres

Nom T. 10 km
MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 SOUFIANE, EL ASRY SEBAI 0:44:15
2 DAVID, CRUZ PARRA 0:47:56
3 ARNAU, JOVE MARTINEZ 0:50:25

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1 MARTA, FRANCISCO RODRIGUEZ 1:10:10
2 EVA, FRANCISCO MASCÉU 1:10:11
3

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 MARC, VELLETRANI 0:38:29
2 AMADEU, SANCHO PEREZ 0:39:09
3 AMINE, BENALLAH BENALLAH 0: 39: 36

Senior A - Femmes

Nom T. 10 km
1 LAURA, MUÑOZ BRAVO 0:45:13
2 ALICE, NEWMAN 0:51:13
3 CLARA, SANJUAN PRIVAT 0:59:06

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38
2 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0:35:26
3 DIEGO, RIBAO RODRIGUEZ 0:36:25

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06
2 MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0:45:33
3 LAURA, RAMIREZ LOZANO 0:45:58

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0: 39: 06
2 HANSI, VELÁZQUEZ CAMPS 0:42:00
3 FERNANDO, FRAILE BLANCO 0:42:38

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 Christine, Masanet Masanet 0:49:30
2 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:50:36
3 CARMEN, ROMERO MAYORGA 0:56:03

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 MARTINEZ, MICHEL ROGER 0:41:17
2 JAUME, BARAUT BACH 0:41:25
3 JOAN, MALLOL BATALLER 0:42:13

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10 km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0:51:10
2 CARME, RUIZ GARCÍA 0:58:27
3 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:58:32

RACE 10KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 ROURA SUES, ENRIC 067 0:34:38 0:16:49 03h28 senior B 1 INDEPENDENT
2 CRUZ INFANTES, JOSELUIS 023 0:35:26 0:16:59 3:33 senior B 2 C.A. LA SANSI
3 RIBAO RODRIGUEZ, DIEGO 102 0:36:25 0:17:14 3:39 senior B 3 TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
4 ROURA CAPDEVILA, JORDI 160 0:36:48 0:17:26 03h41 senior B 4 INDEPENDENT
5 VELLETRANI, MARC 161 0:38:29 0: 18: 10 3:51 senior A 1 INDEPENDENT
6 GARCIA GARCIA, CHRISTOPHE 090 0:38:31 0: 18: 10 3:51 senior B 5 INDEPENDENT
7 PEDROSA MONTENEGRO, MARTê 140 0: 38: 39 0:18:21 3:52 senior B 6 INDEPENDENT
8 VENZAL VENZAL, PIERRE 109 0:38:41 0:18:34 3:52 senior B 7 INDEPENDENT
9 BONATERRA CARRERAS, LLUIS 085 0: 39: 06 0: 18: 35 3:55 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
dix SANCHO PEREZ, AMADEU 070 0:39:09 0:19:03 3:55 senior A 2 INDEPENDENT
11 BENALLAH BENALLAH, AMINE 009 0: 39: 36 0:18:59 3:58 senior A 3 PR BONES ESTONES
12 SANCHEZ NAVARRETE, CRISTIAN 105 0:39:39 0: 19: 11 3:58 senior B 8 C.A. LA SANSI
13 PUIG SANCHEZ, MARTI 054 0:40:48 0:19:27 4:05 senior A 4 TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES
14 BERGADA FORT, MIQUEL 116 0: 41: 04 0:19:43 4:06 senior B 9 INDEPENDENT
15 RODRIGUEZ GOMEZ, CARME 129 0:41:06 0:19:55 4:07 senior B 1 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Març del 2018

Classe nom de famille Nom Dorsal T. 5 km Chat classe Cat club
1 SÁNCHEZ SIERRA JOSE 327 0:17:19 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
2 REIG GANDIA CRISTIAN 384 0:18:29 A anciens combattants 2 INDEPENDENT
3 VALENZUELA VARGAS EDUARD 203 0:19:32 A anciens combattants 3 INDEPENDENT
4 BATLLET SALVANS ALBA 202 0:20:27 senior A 1 INDEPENDENT
5 SÁNCHEZ GIFRE JORDI 392 0:20:43 senior B 1 INDEPENDENT
6 CHICO BIMBELA MAX 342 0:21:00 Junior 1 INDEPENDENT
7 ESTEBAN SILVA HECTOR 311 0:21:26 senior B 2 INDEPENDENT
8 CARDOZO CONCHA EZEQUIEL-BORIS 281 0:22:14 Junior 2 INDEPENDENT
9 PANO SORIANO SERGIO 309 0: 22: 16 Junior 3 INDEPENDENT
dix BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 314 0: 22: 16 A anciens combattants 4 INDEPENDENT
11 ARANIBAR CHAVEZ BRIAN OMAR 331 0:22:22 senior A 1 INDEPENDENT
12 ROMERO FERNANDEZ CARLOS 325 0: 22: 27 senior A 2 INDEPENDENT
13 LÓPEZ LORO DANIEL 360 0: 22: 27 senior B 3 INDEPENDENT
14 CLOTET JORDAN MIREIA 343 0:22:32 A anciens combattants 1 CAF RUNNERS
15 CUSI SÁNCHEZ PERE 302 0:22:49 senior B 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km