CLASSIFICACIÓ 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Marzo de 2018

general de 10KM

1o

ENRIC ROURA

0: 34: 38

Dorsal 067

general de 10KM

2o

JOSE LUIS CRUZ

0: 35: 26

Dorsal 023

general de 10KM

3o

DIEGO RIBAO

0: 36: 25

dorsal 102

trofeus 2018

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Marzo de 2018

GUANYADOR ABSOLUT (M)

Nombre T. 10Km
ENRIC, ROURA SUÉS 0: 34: 38

GUANYADORA ABSOLUTA (F)

Nombre T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0: 41: 06

EL MAYOR

Nombre T. 10Km
ESTEBAN, BERNAL CASADO 77 años 0: 36: 01

EL MÁS PEQUEÑO

Nombre T. 10Km
CLARA, UBUC SÁNCHEZ 9 años 0:48:48

1er FIGUERENC

Nombre T. 10Km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0: 35: 26

1a FIGUERENCA

Nombre T. 10Km
MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0: 45: 33

Junior - Masculino

Nombre T. 10Km
1 Soufiane, EL ASRY seba 0: 44: 15
2 DAVID, CRUZ PARRA 0:47:56
3 ARNAU, JOVEN MARTINEZ 0: 50: 25

Junior - Femenino

Nombre T. 10Km
1 MARTA, FRANCISCO RODRIGUEZ 01:10:10
2 EVA, FRANCISCO MASCÉU 01:10:11
3

Senior A - Masculino

Nombre T. 10Km
1 MARC VELLETRANI 0: 38: 29
2 AMADEU, SANCHO PEREZ 0: 39: 09
3 Amina, BENALLAH BENALLAH 0: 39: 36

Senior A - Femenino

Nombre T. 10Km
1 LAURA, MUÑOZ BRAVO 0: 45: 13
2 ALICE, NEWMAN 0: 51: 13
3 CLARA, SANJUAN PRIVADO 0: 59: 06

Senior B - Masculino

Nombre T. 10Km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0: 34: 38
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0: 35: 26
3 DIEGO, Ribao RODRIGUEZ 0: 36: 25

Senior B - Femenino

Nombre T. 10Km
1 CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0: 41: 06
2 MERCEDES PATRICIA, VIZUETA SÁNCHEZ 0: 45: 33
3 LAURA, RAMIREZ LOZANO 0: 45: 58

Veteranos A - Masculino

Nombre T. 10Km
1 LLUIS, Bonaterra CARRERAS 0: 39: 06
2 HANSI, VELÁZQUEZ CAMPS 0: 42: 00
3 FERNANDO, FRAILE BLANCO 0: 42: 38

Veteranos A - Femenino

Nombre T. 10Km
1 Christine, MASANET MASANET 0: 49: 30
2 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0: 50: 36
3 CARMEN, ROMERO MAYORGA 0:56:03

Veteranos B - Masculino

Nombre T. 10Km
1 MARTINEZ, MICHEL ROGER 0: 41: 17
2 JAUME, BARAUT BACH 0: 41: 25
3 JUAN, MALLOL BATALLER 0: 42: 13

Veteranos B - Femenino

Nombre T. 10Km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0: 51: 10
2 CARME, RUIZ GARCÍA 0: 58: 27
3 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0: 58: 32

CURSA 10KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Marzo de 2018

Class Nombre Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 ROURA SUES, ENRIC 067 0: 34: 38 0: 16: 49 03:28 Tercera B 1 INDEPENDENTE
2 CRUZ INFANTES, JOSELUIS 023 0: 35: 26 0: 16: 59 03:33 Tercera B 2 CALIFORNIA. LA SANSI
3 RIBAO RODRIGUEZ, DIEGO 102 0: 36: 25 0: 17: 14 03:39 Tercera B 3 TRIATLÓN Gerona Costa Brava
4 ROURA CAPDEVILA, JORDI 160 0: 36: 48 0:17:26 03:41 Tercera B 4 INDEPENDENTE
5 VELLETRANI, MARC 161 0: 38: 29 0: 18: 10 03:51 Un alto 1 INDEPENDENTE
6 GARCIA GARCIA, CHRISTOPHE 090 0: 38: 31 0: 18: 10 03:51 Tercera B 5 INDEPENDENTE
7 PEDROSA MONTENEGRO, MARTê 140 0: 38: 39 0: 18: 21 03:52 Tercera B 6 INDEPENDENTE
8 VENZAL VENZAL, PIERRE 109 0: 38: 41 0: 18: 34 03:52 Tercera B 7 INDEPENDENTE
9 BONATERRA CARRERAS, LLUIS 085 0: 39: 06 0:18:35 03:55 Veteranos A 1 INDEPENDENTE
10 SANCHO PEREZ, AMADEU 070 0: 39: 09 0: 19: 03 03:55 Un alto 2 INDEPENDENTE
11 BENALLAH BENALLAH, AMINE 009 0: 39: 36 0: 18: 59 03:58 Un alto 3 PR BUENAS RATOS
12 SANCHEZ NAVARRETE, CRISTIAN 105 0:39:39 0:19:11 03:58 Tercera B 8 CALIFORNIA. LA SANSI
13 PUIG SANCHEZ, MARTI 054 0:40:48 0: 19: 27 04:05 Un alto 4 TRIATLON TRAMUNTANA FIGUERES
14 BERGADA FORT, MIQUEL 116 0: 41: 04 0: 19: 43 04:06 Tercera B 9 INDEPENDENTE
15 RODRIGUEZ GOMEZ, CARME 129 0: 41: 06 0: 19: 55 04:07 Tercera B 1 INDEPENDENTE

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 18 Marzo de 2018

Class Apellidos Nombre Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 SÁNCHEZ SIERRA JOSE 327 0: 17: 19 Veteranos A 1 INDEPENDENTE
2 REIG GANDIA CRISTIAN 384 0:18:29 Veteranos A 2 INDEPENDENTE
3 VALENZUELA VARGAS EDUARD 203 0:19:32 Veteranos A 3 INDEPENDENTE
4 Batllet SALVANS ALBA 202 0: 20: 27 Un alto 1 INDEPENDENTE
5 SÁNCHEZ Gifre JORDI 392 0: 20: 43 Tercera B 1 INDEPENDENTE
6 CHICO BIMBELA MAX 342 0: 21: 00 Junior 1 INDEPENDENTE
7 ESTEBAN SILVA HECTOR 311 0: 21: 26 Tercera B 2 INDEPENDENTE
8 CARDOZO CONCHA EZEQUIEL-BORIS 281 0:22:14 Junior 2 INDEPENDENTE
9 PANO SORIANO SERGIO 1:04:21 0:22:16 Junior 3 INDEPENDENTE
10 BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 1:04:21 0:22:16 Veteranos A 4 INDEPENDENTE
11 ARANIBAR CHAVEZ BRIAN OMAR 331 0: 22: 22 Un alto 1 INDEPENDENTE
12 ROMERO FERNANDEZ CARLOS 325 0: 22: 27 Un alto 2 INDEPENDENTE
13 LOPEZ ELLOS DANIEL 360 0: 22: 27 Tercera B 3 INDEPENDENTE
14 CLOTET JORDAN MIREIA 343 0:22:32 Veteranos A 1 CAF CORREDORES
15 CUSI SÁNCHEZ PERE 302 0:22:49 Tercera B 4 INDEPENDENTE

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km