CLASSIFICACIÓ 2015

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

General 10KM

1is

ENRIQUE ROURA

0:32:13

Dorsal 067

General 10KM

2on

JOSE LUIS CRUZ

0:35:26

Dorsal 023

General 10KM

3is

DIEGO RIBAO

0:36:25

Dorsal 102

trofeus 2015

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Outright (M)

Name T. 10Km
Enrico ROURA Suess 0:34:38

ABSOLUTE WINNER (F)

Name T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GOMEZ 0:41:06

THE BIGGEST

Name T. 10Km
MªASSUMPCIÓ, ALBERCH OBRADORS 63 anys 0:54:37

THE SMALLEST

Name T. 10Km
IKER, GONZALEZ BAYO 12 anys 0:58:12

1st Figueres

Name T. 10Km
MIQUEL, INFANTES CRUZ 0:34:32

1st Figueres

Name T. 10Km
LAURA, AGUAYO TALAVERA 1:00:46

Junior - Male

Name T. 10Km
1 FRANCESC, TORNER BOLTAS 0:39:31
2 BRUNO, MARTÍN ARNÁIZ 0:40:08
3 ARNAU, TRIOLA BETTRAN 0:42:07

Junior - Women

Name T. 10Km
1 MARIA, PONSÍ VILÀ 0:54:46
2 LAURA, HURTOS CABO 0:55:05
3 LORENA, CALVETE CARRILO 0:57:49

Senior A - Men

Name T. 10Km
1 Enrico ROURA Suess 0:32:13
2 AYOUB, AGROU 0:36:54
3 PAU, SANCHEZ FRANCISCO 0:37:32

Senior A - Women

Senior B - Men

Name T. 10Km
1 GEORGE Rabionet JORDÀ 0:33:40
2 MIQUEL, CRUZ 0:34:32
3 KOERT, RINGELENBERG 0:36:23

Senior B - Women

Name T. 10Km
1 ROSA VIDAL MATAMALA 0:42:56
2 LAIA, MIRET IBAÑEZ 0:46:41
3 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:47:28

Veterans A - Men

Name T. 10Km
1 LLUIS, RODRIGUEZ GONZALEZ 0:38:28
2 JORDI, PEÑALOSA SERRALLONGA 0:38:36
3 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0:39:20

A Veterans - Women

Name T. 10Km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:37
2 NURI, GOMEZ ALONSO 0:49:00
3 CELINA, ARIAS ARIAS 0:49:05

Veterans B - Men

Name T. 10Km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:26
2 ALEJO, ALMENDROS SANTIAGO 0:41:24
3 PACO, VERA BECERRA 0:43:18

Veterans B - Women

Nom T. 10Km 1 MªASSUMPCIO, ALBERCH OBRADORS 0:54:37 2 CARME, VILÀ LLONCH 0:55:12 3 TON, COROMINAS BLANCH 1:00:02

10KM RACE

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Class Name Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 ROURA SUÉS ENRIQUE 134 0:32:13 0:15:32 Seniors A 1 A A PALAMóS
2 Rabionet JORDÀ GEORGE 128 0:33:40 0:16:12 Seniors B 1 TR-ESPORTSPARRA
3 CRUZ MIGUEL 243 0:34:32 0:16:56 Seniors B 2 INDEPENDENT
4 RINGELENBERG KOERT 130 0:36:23 0:17:30 Seniors B 3 INDEPENDENT
5 PLANELLA Prat JOAN 122 0:36:32 0:17:54 Seniors B 4 F N CONDITIONS
6 OLEA ARMADA ANDREU 269 0:36:44 0:17:29 Seniors B 5 INDEPENDENT
7 AGROU AYOUB 173 0:36:54 0:17:00 Seniors A 2 INDEPENDENT
8 LIZARRAGA LERTXUNDI ARITZ 209 0:36:55 0:17:38 Seniors B 6 INDEPENDENT
9 PLANELLA Prat ALBERT 121 0:36:59 0:17:54 Seniors B 7 INDEPENDENT
10 MIGUEL CONCEICAO CARLOS 030 0:37:07 0:17:42 Seniors B 8 INDEPENDENT
11 PADROSA MONTENEGRO MARTI 112 0:37:12 0:17:40 Seniors B 9 INDEPENDENT
12 SANCHEZ FRANCISCO PAU 047 0:37:32 0:18:35 Seniors A 3 INDEPENDENT
13 MAYA CHUAN MIGUEL 106 0:37:36 0:18:18 Seniors A 4 GEIEG
14 SANTOS LOPEZ BRUNO 099 0:37:48 0:17:52 Seniors B 10 FIVALLERSPORT
15 MARTIN MARIN JUAN DIEGO 025 0:37:52 0:18:04 Seniors B 11 INDEPENDENT

Click the link below to see all rankings 10Km

5KM RACE

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Class Surnames Name Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 ALVAREZ GONZALEZ MIGUEL ANGEL 396 0:21:51 Veterans A 1 INDEPENDENT
2 BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 398 0:22:06 Veterans A 2 INDEPENDENT
3 PUJOL LEON JAUME SWF 041 0:22:09 Seniors A 1 INDEPENDENT
4 FIXED SIDERA ADRIà 016 0:22:14 Seniors A 2 INDEPENDENT
5 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 393 0:22:23 Junior 1 INDEPENDENT
6 VILA NAVARRO PAU 166 0:22:26 Junior 2 INDEPENDENT
7 FERNANDEZ SANCHEZ ANTONI 392 0:22:26 Veterans A 3 INDEPENDENT
8 NAVARRO CASIÑOL XAVI 167 0:22:32 Veterans A 4 INDEPENDENT
9 CALVETE CARRILLO ARNAU 400 0:22:32 Junior 3 INDEPENDENT
10 GARCÍA ALGILAGA GEORGE 083 0:22:34 Seniors A 3 INDEPENDENT
11 BOSSA I VILÀ PEP 066 0:23:04 Junior 4 C A FIGUERES
12 DARDE CABALL ELOI 079 0:23:30 Seniors A 4 INDEPENDENT
13 QUINTANA MARTINEZ GERARD 399 0:23:49 Junior 5 INDEPENDENT
14 PEÑA RUBIO CAROLINA 039 0:23:53 Seniors A 1 INDEPENDENT
15 BAYE AGUADA ALBERT 394 0:23:53 Junior 6 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km