CLASSIFICACIÓ 2015

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

général 10KM

1est

ENRIQUE ROURA

0:32:13

Dorsal 067

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0:35:26

Dorsal 023

général 10KM

3est

DIEGO ribao

0:36:25

Dorsal 102

trofeus 2015

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Pari (M)

Nom T. 10 km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:34:38

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
MªASSUMPCIÓ, ALBERCH OBRADORS 63 anys 0: 54: 37

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
IKER, GONZALEZ BAYO 12 anys 0:58:12

1er Figueres

Nom T. 10 km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:34:32

1er Figueres

Nom T. 10 km
LAURA, AGUAYO TALAVERA 1:00:46

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 FRANCESC, TORNER BOLTAS 0:39:31
2 BRUNO, MARTÍN ARNÁIZ 0:40:08
3 ARNAU, TRIOLA BETTRAN 0:42:07

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1 MARIA, PONSÍ VILÀ 0:54:46
2 LAURA, HURTOS CABO 0:55:05
3 LORENA, CALVETE CARRILO 0:57:49

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:32:13
2 AYOUB, AGROU 0:36:54
3 PAU, SANCHEZ FRANCISCO 0:37:32

Senior A - Femmes

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:33:40
2 MIQUEL, CRUZ 0:34:32
3 KOERT, RINGELENBERG 0:36:23

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:56
2 LAIA, MIRET IBAÑEZ 0:46:41
3 MARIA LUZ, RODRIGUEZ ARCE 0:47:28

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 LLUIS, RODRIGUEZ GONZALEZ 0:38:28
2 JORDI, PEÑALOSA SERRALLONGA 0:38:36
3 LLUIS, BONATERRA CARRERAS 0:39:20

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:37
2 NURI, GOMEZ ALONSO 0:49:00
3 CELINA, ARIAS ARIAS 0:49:05

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:26
2 ALEJO, ALMENDROS SANTIAGO 0:41:24
3 PACO, VERA BECERRA 0:43:18

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10Km 1 MªASSUMPCIO, ALBERCH OBRADORS 0:54:37 2 CARME, VILÀ LLONCH 0:55:12 3 TON, COROMINAS BLANCH 1:00:02

RACE 10KM

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 ROURA Suess ENRIQUE 134 0:32:13 0:15:32 Seniors A 1 A A PALAMóS
2 RABIONET JORDÀ JORDI 128 0:33:40 0:16:12 Seniors B 1 TR-ESPORTSPARRA
3 CRUZ MIQUEL 243 0:34:32 0:16:56 Seniors B 2 INDEPENDENT
4 RINGELENBERG KOERT 130 0:36:23 0: 17: 30 Seniors B 3 INDEPENDENT
5 PLANELLA PRAT JOAN 122 0:36:32 0:17:54 Seniors B 4 C N OLOT
6 OLEA ARMADA ANDREU 269 0:36:44 0:17:29 Seniors B 5 INDEPENDENT
7 AGROU AYOUB 173 0:36:54 0:17:00 Seniors A 2 INDEPENDENT
8 LIZARRAGA LERTXUNDI ARITZ 209 0:36:55 0:17:38 Seniors B 6 INDEPENDENT
9 PLANELLA PRAT ALBERT 121 0:36:59 0:17:54 Seniors B 7 INDEPENDENT
dix MIGUEL CONCEICAO CARLOS 030 0:37:07 0:17:42 Seniors B 8 INDEPENDENT
11 PADROSA MONTENEGRO MARTI 112 0: 37: 12 0:17:40 Seniors B 9 INDEPENDENT
12 SANCHEZ FRANCISCO PAU 047 0:37:32 0:18:35 Seniors A 3 INDEPENDENT
13 MAYA CHUAN MIGUEL 106 0:37:36 0:18:18 Seniors A 4 GEIEG
14 LOPEZ SANTOS BRUNO 099 0:37:48 0:17:52 Seniors B dix FIVALLERSPORT
15 MARTIN MARIN JUAN DIEGO 025 0:37:52 0: 18: 04 Seniors B 11 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

6a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 22 Març del 2015

Classe Cognoms Nom Dorsal T. 5 km Chat Class Cat club
1 ALVAREZ GONZALEZ MIGUEL ANGEL 396 0:21:51 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
2 BOHIGAS MOLLERA JOAQUIM 398 0:22:06 A anciens combattants 2 INDEPENDENT
3 PUJOL LEON JAUME SWF 041 0:22:09 Seniors A 1 INDEPENDENT
4 DURAN SIDERA ADRIà 016 0:22:14 Seniors A 2 INDEPENDENT
5 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 393 0:22:23 Junior 1 INDEPENDENT
6 NAVARRO VILA PAU 166 0:22:26 Junior 2 INDEPENDENT
7 FERNANDEZ SANCHEZ ANTONI 392 0:22:26 A anciens combattants 3 INDEPENDENT
8 NAVARRO CASIÑOL XAVI 167 0:22:32 A anciens combattants 4 INDEPENDENT
9 CALVETE CARRILLO ARNAU 400 0:22:32 Junior 3 INDEPENDENT
dix GARCÍA ALGILAGA JORDI 083 0:22:34 Seniors A 3 INDEPENDENT
11 BOSSA I VILÀ PEP 066 0:23:04 Junior 4 C A FIGUERES
12 DARDE CABALL ELOI 079 0:23:30 Seniors A 4 INDEPENDENT
13 MARTINEZ QUINTANA GERARD 399 0:23:49 Junior 5 INDEPENDENT
14 PEÑA RUBIO CAROLINA 039 0:23:53 Seniors A 1 INDEPENDENT
15 BAYE AGUADA ALBERT 394 0:23:53 Junior 6 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km