CURSA URBANA 2016

Figueres, 19 Març 2016.

Trofeus 2016

Guanyador Absolut

Nom T. 10Km
JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56

Guanyadora Absoluta

Nom T. 10Km
CARME, AUÑON SANZ 0:41:42

El Més Gran

Nom Edat T. 10Km
SADURNI, PLANAS QUINTANA 78 anys 1:04:08

Al Més Petit

Nom Edat T. 5Km
JOAN, FONT DRIUBA 8 anys 0:33:50

1er Figuerenc

Nom T. 10Km
ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57

1a Figuerenca

Nom T. 10Km
CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28

Junior – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57
2 ERIC, MORENO LORCA 0:43:26
3 EDUARD, CROUS BRUÑOL 0:44:07

Junior – Femení

Class Nom T. 10Km
1
2
3

Senior A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 ABDESSAMAD, ESSALMI 0:34:25
2 JORDI, ROURA CAPDEVILA 0:35:18
3 GERARD, GARROTE SAYO 0:37:02

Senior A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CAROLINA, PEÑA RUBIO 0:49:44
2 MIREIA, RIVERO PAGES 0:57:48
3

Senior B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:33:07
3 DAVID, GARCIA SANCHEZ 0:33:35

Senior B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:27
2 MARíA, JARA LARA 0:46:08
3 MARIA, LUZ RODRIGUEZ 0:48:05

Veterans A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 AZIZ, CHIBANI GUAOUAT 0:34:42
2 J CARLES, REPULLO ROLDAN 0:36:41
3 MIGUEL ANGEL, GIBELLO PAOILIA 0:37:40

Veterans A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:42
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28
3 RAQUEL, SANES ADANERO 0:48:09

Veterans B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:01
2 PERE, SASTRE GOTANEGRA 0:40:39
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:31

Veterans B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CARME, RUIZ 0:53:12
2 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:53:54
3

Classificació General

10 Km

GENERAL 10Km

1er
  • JORDI RABIONET
  • Temps 0:32:56
  • Dorsal 94

GENERAL 10Km

2on
  • JOSE LUIS CRUZ
  • Temps 0:33:07
  • Dorsal 103

GENERAL 10Km

3er
  • DAVID GARCIA
  • Temps 0:33:35
  • Dorsal 87

Resultats Generals 10Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 10Km T. 5Km Cat Class Club
1 RABIONET JORDÀ JORDI 94 0:32:56 0:16:00 Senior B 1 TR-ESPORTSPARRA
2 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 103 0:33:07 0:16:00 Senior B 2 INDEPENDENT
3 GARCIA SANCHEZ DAVID 87 0:33:35 0:16:12 Senior B 3 TR-ESPORTSPARRA
4 ESSALMI . ABDESSAMAD 25 0:34:25 0:16:00 Senior A 1 GI C B-C A PALAFRUGELL
5 CHIBANI GUAOUAT AZIZ 171 0:34:42 0:16:30 Veterans A 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
6 ROURA CAPDEVILA JORDI 68 0:35:18 0:16:33 Senior A 2 C N OLOT
7 SIRIA JELVEZ ERIK 159 0:35:57 0:17:02 Junior 1 INDEPENDENT
8 OLEA ARMADA ANDREU 93 0:36:39 0:17:06 Senior B 4 INDEPENDENT
9 REPULLO ROLDAN J CARLES 174 0:36:41 0:17:26 Veterans A 2 INDEPENDENT
10 GARROTE SAYO GERARD 123 0:37:02 0:17:46 Senior A 3 CA.FIGUERES
11 PLANELLA PRAT JOAN 61 0:37:07 0:17:41 Senior B 5 C N OLOT
12 GÓMEZ MINOBIS MIQUEL 88 0:37:10 0:17:45 Senior B 6 C A ROSES
13 PLANELLA PRAT ALBERT 60 0:37:14 0:17:41 Senior B 7 INDEPENDENT
14 GIBELLO PAOILIA MIGUEL ANGEL 167 0:37:40 0:17:53 Veterans A 3 INDEPENDENT
15 BONATERRA CARRERAS LLUIS 150 0:37:54 0:18:02 Veterans A 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 10Km >>

Classificació General

5 Km

GENERAL 5Km

1er
  • JOAN BUXEDA
  • Temps 0:19:02
  • Dorsal 298

GENERAL 5Km

2on
  • ALAIN ROIG
  • Temps 0:19:57
  • Dorsal 390

GENERAL 5Km

3er
  • JORDI GASULL
  • Temps 0:20:00
  • Dorsal 282

Resultats Generals 5Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 BUXEDA TORRENT JOAN 298 0:19:02 Veterans B 1 INDEPENDENT
2 ROIG ALAIN 390 0:19:57 Senior B 1 INDEPENDENT
3 GASULL GARCIA JORDI 282 0:20:00 Junior 1 INDEPENDENT
4 MARTINEZ MESTRE DANIEL 334 0:20:19 Junior 2 INDEPENDENT
5 PEREZ GOTANEGRA ALEIX 381 0:20:51 Junior 3 INDEPENDENT
6 PEREZ PORTA BERNAT 310 0:20:51 Junior 4 INDEPENDENT
7 MARTINEZ QUINTANA GERARD 295 0:20:59 Junior 5 INDEPENDENT
8 NAVARRO VILA PAU 289 0:21:27 Junior 6 INDEPENDENT
9 SANCHEZ GIFRE JORDI 392 0:21:28 Senior B 2 INDEPENDENT
10 NAVARRO CASIÑOL XAVI 288 0:21:29 Veterans A 1 INDEPENDENT
11 MASQUEF CREUS JORDI 372 0:21:41 Senior B 3 INDEPENDENT
12 DURAN SIDERA ADRIà 357 0:22:42 Senior A 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
13 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 305 0:23:03 Junior 7 INDEPENDENT
14 HIDALGO SÁNCHEZ PABLO 336 0:23:07 Senior A 2 INDEPENDENT
15 FERNANDEZ MARQUEZ VICTOR 306 0:23:21 Junior 8 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 5Km >>