CLASSIFICACIÓ 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

general de 10KM

1o

JORDI RABIONET

0:32:56

Dorsal 094

general de 10KM

2o

JOSE LUIS CRUZ

0:33:07

dorsal 103

general de 10KM

3o

DAVID GARCIA

0:33:35

Dorsal 087

trofeus 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

GUANYADOR ABSOLUT (M)

Nombre T. 10Km
JORGE, Rabionet JORDÁN 0:32:56

GUANYADORA ABSOLUTA (F)

Nombre T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0: 41: 06

EL MAYOR

Nombre T. 10Km
SADURNI, PLANAS QUINTANA 78 años 1:04:08

EL MÁS PEQUEÑO

Nombre T. 10Km
JOAN, DRIUBA FUENTE 8 años 0:33:50

1er FIGUERENC

Nombre T. 10Km
ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57

1a FIGUERENCA

Nombre T. 10Km
CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28

Junior - Masculino

Nombre T. 10Km
1 ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57
2 ERIC, MORENO LORCA 0:43:26
3 EDUARD, CROUS Bruñola 0:44:07

Junior - Femenino

Nombre T. 10Km
1
2
3

Senior A - Masculino

Nombre T. 10Km
1 Abdessamad, ESSALMI 0:34:25
2 JORGE, ROURA CAPDEVILA 0:35:18
3 GERARD, GARROTE SAYO 0:37:02

Senior A - Femenino

Nombre T. 10Km
1 CAROLINA, PEÑA RUBIO 0:49:44
2 MIREIA, RIVERO PAGES 0:57:48
3

Senior B - Masculino

Nombre T. 10Km
1 JORGE, Rabionet JORDÁN 0:32:56
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:33:07
3 DAVID, GARCIA SANCHEZ 0:33:35

Senior B - Femenino

Nombre T. 10Km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:27
2 MARíA, JARA LARA 0:46:08
3 MARIA, LUZ RODRIGUEZ 0:48:05

Veteranos A - Masculino

Nombre T. 10Km
1 Aziz, Chibani GUAOUAT 0:34:42
2 J CARLES, REPULLO ROLDAN 0:36:41
3 MIGUEL ANGEL, Gibello PAOILIA 0:37:40

Veteranos A - Femenino

Nombre T. 10Km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:42
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28
3 RAQUEL, SANES ADANERO 0:48:09

Veteranos B - Masculino

Nombre T. 10Km
1 Helder, MADERA BARROCO 0:38:01
2 PERE, SASTRE GOTANEGRA 0:40:39
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:31

Veteranos B - Femenino

Nombre T. 10Km
1 CARME, RUIZ 0:53:12
2 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:53:54
3

CURSA 10KM

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Class Nombre Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 RABIONET JORDÀ JORDI 94 0:32:56 0:16:00 Tercera B 1 TR-ESPORTSPARRA
2 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 103 0:33:07 0:16:00 Tercera B 2 INDEPENDENTE
3 GARCIA SANCHEZ DAVID 87 0:33:35 0:16:12 Tercera B 3 TR-ESPORTSPARRA
4 ESSALMI. abdessamad 25 0:34:25 0:16:00 Un alto 1 GI C B-C A PALAFRUGELL
5 Chibani GUAOUAT AZIZ 171 0:34:42 0:16:30 Veteranos A 1 C EN OLOT TIERRA VOLCANES
6 ROURA CAPDEVILA JORDI 68 0:35:18 0:16:33 Un alto 2 C N OLOT
7 SIRIA JELVEZ ERIK 159 0:35:57 0:17:02 Junior 1 INDEPENDENTE
8 OLEA ARMADA ANDREU 93 0:36:39 0:17:06 Tercera B 4 INDEPENDENTE
9 REPULLO ROLDAN J CARLES 174 0:36:41 0:17:26 Veteranos A 2 INDEPENDENTE
10 GARROTE SAYO GERARD 123 0:37:02 0:17:46 Un alto 3 CA.FIGUERES
11 PLANELLA PRAT JOAN 61 0:37:07 0:17:41 Tercera B 5 C N OLOT
12 GÓMEZ Minobis MIQUEL 88 0:37:10 0:17:45 Tercera B 6 C A ROSAS
13 PLANELLA PRAT ALBERT 60 0:37:14 0:17:41 Tercera B 7 INDEPENDENTE
14 Gibello PAOILIA MIGUEL ANGEL 167 0:37:40 0:17:53 Veteranos A 3 INDEPENDENTE
15 BONATERRA CARRERAS LLUIS 150 0:37:54 0:18:02 Veteranos A 4 INDEPENDENTE

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Class Apellidos Nombre Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 BUXEDA TORRENT JOAN 298 0:19:02 Veterans B 1 INDEPENDENTE
2 ROIG ALAIN 390 0:19:57 Tercera B 1 INDEPENDENTE
3 GASULL GARCIA JORDI 282 0:20:00 Junior 1 INDEPENDENTE
4 MARTINEZ MESTRE DANIEL 334 0:20:19 Junior 2 INDEPENDENTE
5 PEREZ Gotanegra ALEIX 381 0:20:51 Junior 3 INDEPENDENTE
6 PEREZ PORTA BERNAT 310 0:20:51 Junior 4 INDEPENDENTE
7 MARTINEZ QUINTANA GERARD 295 0:20:59 Junior 5 INDEPENDENTE
8 NAVARRO VILA PAU 289 0:21:27 Junior 6 INDEPENDENTE
9 SANCHEZ GIFRE JORDI 392 0:21:28 Tercera B 2 INDEPENDENTE
10 NAVARRO CASIÑOL XAVI 288 0:21:29 Veteranos A 1 INDEPENDENTE
11 MASQUEF CREUS JORDI 372 0:21:41 Tercera B 3 INDEPENDENTE
12 DURAN SIDERA ADRIà 357 0:22:42 Un alto 1 C EN OLOT TIERRA VOLCANES
13 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 305 0:23:03 Junior 7 INDEPENDENTE
14 HIDALGO SÁNCHEZ PABLO 336 0:23:07 Un alto 2 INDEPENDENTE
15 FERNANDEZ MARQUEZ VÍCTOR 306 0:23:21 Junior 8 INDEPENDENTE

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km