CLASSIFICACIÓ 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

général 10KM

1est

JORDI RABIONET

0:32:56

Dorsal 094

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0:33:07

Dorsal 103

général 10KM

3est

DAVID GARCIA

0:33:35

Dorsal 087

trofeus 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

GUANYADOR ABSOLUT (M)

Nom T. 10Km
JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56

GUANYADORA ABSOLUTA (F)

Nom T. 10Km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

EL MÉS GRAN

Nom T. 10Km
SADURNI, PLANAS QUINTANA 78 anys 1:04:08

EL MÉS PETIT

Nom T. 10Km
JOAN, FONT DRIUBA 8 anys 0:33:50

1er FIGUERENC

Nom T. 10Km
ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57

1a FIGUERENCA

Nom T. 10Km
CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28

Junior – Masculí

Nom T. 10Km
1 ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57
2 ERIC, MORENO LORCA 0:43:26
3 EDUARD, CROUS BRUÑOL 0:44:07

Junior – Femení

Nom T. 10Km
1
2
3

Senior A – Masculí

Nom T. 10Km
1 ABDESSAMAD, ESSALMI 0:34:25
2 JORDI, ROURA CAPDEVILA 0:35:18
3 GERARD, GARROTE SAYO 0:37:02

Senior A – Femení

Nom T. 10Km
1 CAROLINA, PEÑA RUBIO 0:49:44
2 MIREIA, RIVERO PAGES 0:57:48
3

Senior B – Masculí

Nom T. 10Km
1 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56
2 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:33:07
3 DAVID, GARCIA SANCHEZ 0:33:35

Senior B – Femení

Nom T. 10Km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:27
2 MARíA, JARA LARA 0:46:08
3 MARIA, LUZ RODRIGUEZ 0:48:05

Veterans A – Masculí

Nom T. 10Km
1 AZIZ, CHIBANI GUAOUAT 0:34:42
2 J CARLES, REPULLO ROLDAN 0:36:41
3 MIGUEL ANGEL, GIBELLO PAOILIA 0:37:40

Veterans A – Femení

Nom T. 10Km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:42
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28
3 RAQUEL, SANES ADANERO 0:48:09

Veterans B – Masculí

Nom T. 10Km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:01
2 PERE, SASTRE GOTANEGRA 0:40:39
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:31

Veterans B – Femení

Nom T. 10Km
1 CARME, RUIZ 0:53:12
2 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:53:54
3

CURSA 10KM

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Class Nom Dorsal T.10Km T. 5Km K/H Cat Class Club
1 RABIONET JORDÀ JORDI 94 0:32:56 0:16:00 Senior B 1 TR-ESPORTSPARRA
2 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 103 0:33:07 0:16:00 Senior B 2 INDEPENDENT
3 GARCIA SANCHEZ DAVID 87 0:33:35 0:16:12 Senior B 3 TR-ESPORTSPARRA
4 ESSALMI . ABDESSAMAD 25 0:34:25 0:16:00 Senior A 1 GI C B-C A PALAFRUGELL
5 CHIBANI GUAOUAT AZIZ 171 0:34:42 0:16:30 Veterans A 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
6 ROURA CAPDEVILA JORDI 68 0:35:18 0:16:33 Senior A 2 C N OLOT
7 SIRIA JELVEZ ERIK 159 0:35:57 0:17:02 Junior 1 INDEPENDENT
8 OLEA ARMADA ANDREU 93 0:36:39 0:17:06 Senior B 4 INDEPENDENT
9 REPULLO ROLDAN J CARLES 174 0:36:41 0:17:26 Veterans A 2 INDEPENDENT
10 GARROTE SAYO GERARD 123 0:37:02 0:17:46 Senior A 3 CA.FIGUERES
11 PLANELLA PRAT JOAN 61 0:37:07 0:17:41 Senior B 5 C N OLOT
12 GÓMEZ MINOBIS MIQUEL 88 0:37:10 0:17:45 Senior B 6 C A ROSES
13 PLANELLA PRAT ALBERT 60 0:37:14 0:17:41 Senior B 7 INDEPENDENT
14 GIBELLO PAOILIA MIGUEL ANGEL 167 0:37:40 0:17:53 Veterans A 3 INDEPENDENT
15 BONATERRA CARRERAS LLUIS 150 0:37:54 0:18:02 Veterans A 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Class Cognoms Nom Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 BUXEDA TORRENT JOAN 298 0:19:02 Veterans B 1 INDEPENDENT
2 ROIG ALAIN 390 0:19:57 Senior B 1 INDEPENDENT
3 GASULL GARCIA JORDI 282 0:20:00 Junior 1 INDEPENDENT
4 MARTINEZ MESTRE DANIEL 334 0:20:19 Junior 2 INDEPENDENT
5 PEREZ GOTANEGRA ALEIX 381 0:20:51 Junior 3 INDEPENDENT
6 PEREZ PORTA BERNAT 310 0:20:51 Junior 4 INDEPENDENT
7 MARTINEZ QUINTANA GERARD 295 0:20:59 Junior 5 INDEPENDENT
8 NAVARRO VILA PAU 289 0:21:27 Junior 6 INDEPENDENT
9 SANCHEZ GIFRE JORDI 392 0:21:28 Senior B 2 INDEPENDENT
10 NAVARRO CASIÑOL XAVI 288 0:21:29 Veterans A 1 INDEPENDENT
11 MASQUEF CREUS JORDI 372 0:21:41 Senior B 3 INDEPENDENT
12 DURAN SIDERA ADRIà 357 0:22:42 Senior A 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
13 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 305 0:23:03 Junior 7 INDEPENDENT
14 HIDALGO SÁNCHEZ PABLO 336 0:23:07 Senior A 2 INDEPENDENT
15 FERNANDEZ MARQUEZ VICTOR 306 0:23:21 Junior 8 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km