CLASSIFICACIÓ 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

général 10KM

1est

JORDI RABIONET

0:32:56

Dorsal 094

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0:33:07

Dorsal 103

général 10KM

3est

DAVID GARCIA

0:33:35

Dorsal 087

trofeus 2016

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Pari (M)

Nom T. 10 km
JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:41:06

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
SADURNI, PLANAS QUINTANA 78 anys 1:04:08

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
JOAN, FONT DRIUBA 8 anys 0:33:50

1er Figueres

Nom T. 10 km
ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57

1er Figueres

Nom T. 10 km
CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 ERIK, SIRIA JELVEZ 0:35:57
2 ERIC, MORENO LORCA 0:43:26
3 EDUARD, CROUS BRUÑOL 0:44:07

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1
2
3

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 ABDESSAMAD, ESSALMI 0:34:25
2 JORDI, ROURA CAPDEVILA 0:35:18
3 GERARD, GARROTE SAYO 0:37:02

Senior A - Femmes

Nom T. 10 km
1 CAROLINA, PEÑA RUBIO 0:49:44
2 MIREIA, RIVERO PAGES 0:57:48
3

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:32:56
2 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0:33:07
3 DAVID, GARCIA SANCHEZ 0:33:35

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:42:27
2 MARíA, JARA LARA 0:46:08
3 MARIA, LUZ RODRIGUEZ 0:48:05

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 AZIZ, CHIBANI GUAOUAT 0:34:42
2 J CARLES, REPULLO ROLDAN 0:36:41
3 MIGUEL ANGEL, GIBELLO PAOILIA 0:37:40

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARME, AUÑON SANZ 0:41:42
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:47:28
3 RAQUEL, SANES ADANERO 0:48:09

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 HELDER, BARROCAS MADEIRA 0:38:01
2 PERE, SASTRE GOTANEGRA 0:40:39
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:31

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARME, RUIZ 0:53:12
2 JOAQUIMA, CASAS CARRERAS 0:53:54
3

RACE 10KM

7a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 RABIONET JORDÀ JORDI 94 0:32:56 0: 16: 00 senior B 1 TR-ESPORTSPARRA
2 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 103 0:33:07 0: 16: 00 senior B 2 INDEPENDENT
3 GARCIA SANCHEZ DAVID 87 0:33:35 0:16:12 senior B 3 TR-ESPORTSPARRA
4 ESSALMI . ABDESSAMAD 25 0:34:25 0: 16: 00 senior A 1 GI C B-C A PALAFRUGELL
5 CHIBANI GUAOUAT AZIZ 171 0:34:42 0:16:30 A anciens combattants 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
6 ROURA CAPDEVILA JORDI 68 0:35:18 0:16:33 senior A 2 C N OLOT
7 SIRIA JELVEZ ERIK 159 0:35:57 0:17:02 Junior 1 INDEPENDENT
8 OLEA ARMADA ANDREU 93 0:36:39 0:17:06 senior B 4 INDEPENDENT
9 REPULLO ROLDAN J CARLES 174 0:36:41 0:17:26 A anciens combattants 2 INDEPENDENT
dix GARROTE SAYO GERARD 123 0:37:02 0:17:46 senior A 3 CA.FIGUERES
11 PLANELLA PRAT JOAN 61 0:37:07 0: 17: 41 senior B 5 C N OLOT
12 GÓMEZ MINOBIS MIQUEL 88 0:37:10 0:17:45 senior B 6 C A ROSES
13 PLANELLA PRAT ALBERT 60 0:37:14 0: 17: 41 senior B 7 INDEPENDENT
14 GIBELLO PAOILIA MIGUEL ANGEL 167 0:37:40 0:17:53 A anciens combattants 3 INDEPENDENT
15 BONATERRA CARRERAS LLUIS 150 0:37:54 0:18:02 A anciens combattants 4 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

9a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 20 Març del 2016

Classe nom de famille Nom Dorsal T. 5 km Chat classe Cat club
1 BUXEDA TORRENT JOAN 298 0:19:02 anciens combattants B 1 INDEPENDENT
2 ROIG ALAIN 390 0:19:57 senior B 1 INDEPENDENT
3 GASULL GARCIA JORDI 282 0:20:00 Junior 1 INDEPENDENT
4 MARTINEZ MESTRE DANIEL 334 0:20:19 Junior 2 INDEPENDENT
5 PEREZ GOTANEGRA ALEIX 381 0:20:51 Junior 3 INDEPENDENT
6 PEREZ PORTA BERNAT 310 0:20:51 Junior 4 INDEPENDENT
7 MARTINEZ QUINTANA GERARD 295 0:20:59 Junior 5 INDEPENDENT
8 NAVARRO VILA PAU 289 0:21:27 Junior 6 INDEPENDENT
9 SANCHEZ GIFRE JORDI 392 0:21:28 senior B 2 INDEPENDENT
dix NAVARRO CASIÑOL XAVI 288 0:21:29 A anciens combattants 1 INDEPENDENT
11 MASQUEF CREUS JORDI 372 0:21:41 senior B 3 INDEPENDENT
12 DURAN SIDERA ADRIà 357 0: 22: 42 senior A 1 C A OLOT TERRA VOLCANS
13 FERNANDEZ MARQUEZ ALEX 305 0:23:03 Junior 7 INDEPENDENT
14 HIDALGO SÁNCHEZ PABLO 336 0:23:07 senior A 2 INDEPENDENT
15 FERNANDEZ MARQUEZ VICTOR 306 0:23:21 Junior 8 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km