CURSA URBANA 2017

Figueres, 19 Març 2017.

Trofeus 2017

Guanyador Absolut

Nom T. 10Km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:30:58

Guanyadora Absoluta

Nom T. 10Km
CARMEN MARIA, RODRIGUEZ GOMEZ 0:37:40

El Més Gran

Nom Edat T. 10Km
ARTUR, ROIG PLANELLA 65 anys 0:43:42

Al Més Petit

Nom Edat T. 10Km
JAN, JOFRE GALLEGO 9 anys 1:01:02

1er Figuerenc

Nom T. 10Km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:32:54

1a Figuerenca

Nom T. 10Km
MARIA DEL MAR, PATINO LAZAROTE 0:42:09

Junior – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 DAVID, GICH LENDINEZ 0:39:34
2 ISMAEL, TORRES MORENO 0:40:44
3 GUILLEM, CUADRADO BERNAL 0:42:01

Junior – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CLARA, NUÑEZ GERVILLA 0:59:00
2
3

Senior A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 XAVIER, LLORENTE FRIGOLA 0:34:10
2 MIGUEL, MAYA CHUAN 0:35:36
3 DANI, DURAN SIDERA 0:38:23

Senior A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 MARIA, LOZANO BARANDA 0:41:06
2 MARIA DEL MAR, PATINO LAZAROTE 0:42:09
3 LAURA, MORCILLO RODRIGUEZ 0:44:55

Senior B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:30:58
2 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:31:40
3 JOSE LUIS, CRUZ INFANTES 0:32:05

Senior B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 CARMEN MARIA, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:37:40
2 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:41:55
3 NÚRIA, MODOLELL ALBERCH 0:44:48

Veterans A – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 JOAN CARLES, REPULLO ROLDÁN 0:35:32
2 GABRIEL, DÍAZ DÍAZ 0:37:06
3 LLUIS, RODRIGUEZ GONZÁLEZ 0:37:30

Veterans A – Femení

Class Nom T. 10Km
1 PILAR, CIFUENTES MONTES 0:45:48
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:45:50
3 MÓNICA, PULI DIESTRO 0:47:05

Veterans B – Masculí

Class Nom T. 10Km
1 JOAN, MALLOL BATALLER 0:38:25
2 GIORGIO, PILI 0:41:28
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:33

Veterans B – Femení

Class Nom T. 10Km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0:48:22
2 CHRISTINE, CHAUMETTE BRIVAL 0:52:38
3 MARI, MOLINERO JUAREZ 1:00:19

Classificació General

10 Km

GENERAL 10Km

1er
  • ENRIC ROURA
  • Temps 0:30:58
  • Dorsal 145

GENERAL 10Km

2on
  • JORDI RABIONET
  • Temps 0:31:40
  • Dorsal 202

GENERAL 10Km

3er
  • JOSE LUIS CRUZ
  • Temps 0:32:05
  • Dorsal 99

Resultats Generals 10Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 10Km T. 5Km Cat Class Club
1 ROURA SUÈS ENRIC 145 0:30:58 0:14:55 Senior B 1 A A PALAMÒS
2 RABIONET JORDÀ JORDI 202 0:31:40 0:15:03 Senior B 2 INDEPENDENT
3 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 99 0:32:05 0:15:03 Senior B 3 C.A. LA SANSI
4 CRUZ INFANTES MIQUEL 100 0:32:54 0:15:24 Senior B 4 INDEPENDENT
5 CUADROS BASELBA DIDAC 158 0:33:05 0:15:32 Senior B 5 INDEPENDENT
6 LLORENTE FRIGOLA XAVIER 166 0:34:10 0:16:03 Senior A 1 INDEPENDENT
7 CUADROS BASERBA ALBERT 246 0:34:10 0:16:03 Senior B 6 INDEPENDENT
8 PADROSA MONTENEGRO MARTI 54 0:35:31 0:16:35 Senior B 7 U E LLANÇANENCA
9 REPULLO ROLDÁN JOAN CARLES 254 0:35:32 0:16:27 Veterans A 1 C.N. BANYOLES
10 MAYA CHUAN MIGUEL 239 0:35:36 0:16:57 Senior A 2 INDEPENDENT
11 MARTINEZ SANTOS RAFA 44 0:37:04 0:17:29 Senior B 8 TR-ESPORTSPARRA
12 DÍAZ DÍAZ GABRIEL 189 0:37:06 0:17:16 Veterans A 2 INDEPENDENT
13 GÓMEZ ROJAS ALBERTO 34 0:37:07 0:17:52 Senior B 9 U E LLANÇANENCA
14 RODRIGUEZ GONZÁLEZ LLUIS 4 0:37:30 0:17:46 Veterans A 3 A.E.DIEDRE
15 PARAIRE FORASTER JORDI 56 0:37:36 0:17:46 Senior B 10 INDEPENDENT
16 RODRIGUEZ GOMEZ CARMEN MARIA 143 0:37:40 0:17:49 Senior B 1 C.A. LA SANSI
17 BARAUT BACH JAUME 3 0:37:42 0:17:47 Veterans A 4 CORREDORS.CAT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 10Km >>

Classificació General

5 Km

GENERAL 5Km

1er
  • KEVIN PADRON
  • Temps 0:16:51
  • Dorsal 308

GENERAL 5Km

2on
  • GUILLEM PASCUA
  • Temps 0:19:05
  • Dorsal 299

GENERAL 5Km

3er
  • VÍCTOR FERNÁNDEZ
  • Temps 0:19:06
  • Dorsal 346

Resultats Generals 5Km

Class Cognoms Nom Dorsal T. 5Km Cat Class Cat Club
1 PADRÓN TOLEDO KEVIN 308 0:16:51 Senior A 1 INDEPENDENT
2 PASCUA DUCH GUILLEM 299 0:19:05 Senior A 2 INDEPENDENT
3 FERNÁNDEZ MÀRQUEZ VÍCTOR 346 0:19:06 Junior 1 C A FIGUERES
4 MUÑOZ GUERRERO DION 353 0:20:03 Veterans B 1 CORREDORS.CAT
5 QUINTANA COMAS ALBERT 356 0:20:15 Senior B 1 INDEPENDENT
6 NAVARRO VILA PAU 327 0:20:44 Junior 2 INDEPENDENT
7 TRUJILLO ZORNOZA JOAN 397 0:20:46 Senior B 2 INDEPENDENT
8 CUADRADO BERNAL ÀLEX 291 0:20:53 Junior 3 INDEPENDENT
9 SUBIRÀ LÓPEZ ISAAC 300 0:21:04 Junior 4 INDEPENDENT
10 SUBIRÀ LÓPEZ ROMÀ 301 0:21:14 Junior 5 INDEPENDENT
11 PLA COLL ESTEVE 355 0:21:21 Senior A 3 INDEPENDENT
12 RIBERA BARNEDA LLUÍS 290 0:21:54 Senior B 3 INDEPENDENT
13 ASPARO HUIX DAVID 289 0:21:54 Senior B 4 INDEPENDENT
14 RUIZ SAEZ AARON 361 0:22:15 Junior 6 INDEPENDENT
15 CARRION CAIRÒ SERGI 341 0:22:42 Junior 7 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació

<< Classificació General 5Km >>