CLASSIFICACIÓ 2017

8a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 17 Març del 2017

général 10KM

1est

ENRIQUE ROURA

0:30:58

Dorsal 145

général 10KM

2sur

JORDI RABIONET

0:31:40

Dorsal 202

général 10KM

3est

JOSE LUIS CRUZ

0:32:05

Dorsal 099

trofeus 2017

8a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 17 Març del 2017

Pari (M)

Nom T. 10 km
ENRIC, ROURA SUÉS 0:30:58

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
CARME, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:37:40

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
ARTUR, ROIG PLANELLA 65 anys 0:43:42

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
JAN, JOFRE GALLEGO 9 anys 1:01:02

1er Figueres

Nom T. 10 km
MIQUEL, CRUZ INFANTES 0:32:54

1er Figueres

Nom T. 10 km
MARIA DEL MAR, PATINO LAZAROTE 0: 42: 09

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 DAVID, GICH LENDINEZ 0:39:34
2 ISMAEL, TORRES MORENO 0:40:44
3 GUILLEM, CUADRADO BERNAL 0:42:01

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1 CLARA, NUÑEZ GERVILLA 0:59:00
2
3

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 XAVIER, LLORENTE FRIGOLA 0:34:10
2 MIGUEL, MAYA CHUAN 0:35:36
3 DANI, DURAN SIDERA 0:38:23

Senior A - Femmes

Nom T. 10 km
1 MARIA, LOZANO BARANDA 0:41:06
2 MARIA DEL MAR, PATINO LAZAROTE 0: 42: 09
3 LAURA, MORCILLO RODRIGUEZ 0:44:55

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 ENRIC, ROURA SUÉS 0:30:58
2 JORDI, RABIONET JORDÀ 0:31:40
3 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0:32:05

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 CARMEN MARIA, RODRIGUEZ GÓMEZ 0:37:40
2 ROSA, MATAMALA VIDAL 0:41:55
3 NÚRIA, MODOLELL ALBERCH 0:44:48

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 JOAN CARLES, REPULLO ROLDÁN 0:35:32
2 GABRIEL, DÍAZ DÍAZ 0:37:06
3 LLUIS, RODRIGUEZ GONZÁLEZ 0:37:30

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 PILAR, CIFUENTES MONTES 0:45:48
2 CELINA, ARIAS ARIAS 0:45:50
3 MÓNICA, PULI DIESTRO 0:47:05

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 JOAN, MALLOL BATALLER 0:38:25
2 GIORGIO, PILI 0: 41: 28
3 ANTONIO, NUÑEZ RAMOS 0:42:33

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10 km
1 BEATRIZ, BRISA SARTÓN 0: 48: 22
2 CHRISTINE, CHAUMETTE BRIVAL 0:52:38
3 MARI, MOLINERO JUAREZ 1:00:19

RACE 10KM

8a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 17 Març del 2017

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 ROURA SUÈS ENRIQUE 145 0:30:58 0:14:55 senior B 1 A A PALAMÒS
2 RABIONET JORDÀ JORDI 202 0:31:40 0:15:03 senior B 2 INDEPENDENT
3 CRUZ INFANTES JOSE LUIS 99 0:32:05 0:15:03 senior B 3 C.A. LA SANSI
4 CRUZ INFANTES MIQUEL 100 0:32:54 0:15:24 senior B 4 INDEPENDENT
5 CUADROS BASELBA DIDAC 158 0:33:05 0:15:32 senior B 5 INDEPENDENT
6 LLORENTE FRIGOLA XAVIER 166 0:34:10 0:16:03 senior A 1 INDEPENDENT
7 CUADROS BASERBA ALBERT 246 0:34:10 0:16:03 senior B 6 INDEPENDENT
8 PADROSA MONTENEGRO MARTI 54 0:35:31 0:16:35 senior B 7 U E LLANÇANENCA
9 REPULLO ROLDÁN JOAN CARLES 254 0:35:32 0:16:27 A anciens combattants 1 C.N. BANYOLES
dix MAYA CHUAN MIGUEL 239 0:35:36 0:16:57 senior A 2 INDEPENDENT
11 MARTINEZ SANTOS RAFA 44 0:37:04 0:17:29 senior B 8 TR-ESPORTSPARRA
12 DÍAZ DÍAZ GABRIEL 189 0:37:06 0:17:16 A anciens combattants 2 INDEPENDENT
13 GÓMEZ ROJAS ALBERTO 34 0:37:07 0:17:52 senior B 9 U E LLANÇANENCA
14 RODRIGUEZ GONZÁLEZ LLUIS 4 0:37:30 0:17:46 A anciens combattants 3 A.E.DIEDRE
15 PARAIRE FORASTER JORDI 56 0:37:36 0:17:46 senior B dix INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

8a CURSA URBANA DE SANT JOSEP

Figueres 17 Març del 2017

Classe nom de famille Nom Dorsal T. 5 km Chat classe Cat club
1 PADRÓN TOLEDO KEVIN 308 0:16:51 senior A 1 INDEPENDENT
2 PASCUA DUCH GUILLEM 299 0: 19: 05 senior A 2 INDEPENDENT
3 FERNÁNDEZ MÀRQUEZ VÍCTOR 346 0: 19: 06 Junior 1 C A FIGUERES
4 MUÑOZ GUERRERO DION 353 0:20:03 anciens combattants B 1 CORREDORS.CAT
5 QUINTANA COMAS ALBERT 356 0:20:15 senior B 1 INDEPENDENT
6 NAVARRO VILA PAU 327 0:20:44 Junior 2 INDEPENDENT
7 TRUJILLO ZORNOZA JOAN 397 0: 20: 46 senior B 2 INDEPENDENT
8 CUADRADO BERNAL ÀLEX 291 0: 20: 53 Junior 3 INDEPENDENT
9 SUBIRÀ LÓPEZ ISAAC 300 0:21:04 Junior 4 INDEPENDENT
dix SUBIRÀ LÓPEZ ROMÀ 301 0:21:14 Junior 5 INDEPENDENT
11 PLA COLL ESTEVE 355 0:21:21 senior A 3 INDEPENDENT
12 RIBERA BARNEDA LLUÍS 290 0:21:54 senior B 3 INDEPENDENT
13 ASPARO HUIX DAVID 289 0:21:54 senior B 4 INDEPENDENT
14 RUIZ SAEZ AARON 361 0: 22: 15 Junior 6 INDEPENDENT
15 CARRION CAIRÒ SERGI 341 0: 22: 42 Junior 7 INDEPENDENT

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km