RÉSULTATS 2019

10 URBAIN RACE DE SAN JOSE

Figueres 17 Mars 2019

général 10KM

1est

GERARD GARROTE

0: 32: 34

188 dorsaux

général 10KM

2sur

JOSE LUIS CRUZ

0: 32: 43

031 dorsaux

général 10KM

3est

ADRIÀ GAMERO

0: 33: 43

044 dorsaux

trophée 2019

10 URBAIN RACE DE SAN JOSE

Figueres 17 Mars 2019

Pari (M)

Nom T. 10 km
GERARD, GARROTE 0: 32: 34

Vainqueur absolu (F)

Nom T. 10 km
Sonia BASSAS TORRENT 0: 39: 18

LE PLUS GRAND

Nom T. 10 km
ALBERT, ARMENGOL GARCIA 87 ans 0: 29: 13

LE PLUS PETIT

Nom T. 10 km
ALFONSO, VIVAS ROBLES 6 ans 0: 44: 23

1er Figueres

Nom T. 10 km
GERARD, GARROTE 0: 32: 34

1er Figueres

Nom T. 10 km
Sonia BASSAS TORRENT 0: 39: 17

Junior - Homme

Nom T. 10 km
1 NIL, ROIG AGEA 0: 39: 18
2 GERARD, TÉLÉCHARGER MALLOL 0: 41: 04
3 Eloi Ponsatí PLANELLA 0: 41: 30

Junior - Femmes

Nom T. 10 km
1 MARIE VILAR PLANELLA 0: 50: 49
2 MARINA, Ayter CODERCH 0: 53: 26
3

Senior A - Hommes

Nom T. 10 km
1 DAVID LEON MARIN 0: 37: 25
2 Manuel, REBULL Bramon 0: 39: 36
3 MARC MARTIN CATALAN 0: 42: 28

Senior A - Femmes

Nom T. 10 km
1 GEMMA, MACIAS ALCIVAR 0: 48: 04
2 Julia MUNICOY TEROL 0: 50: 38
3 AMANDA, VICENS MESQUIDA 0: 51: 15

Senior B - Hommes

Nom T. 10 km
1 GERARD, GARROTE 0: 32: 34
2 JOSE LUIS CROSS INFANTES 0: 32: 43
3 ADRIAN, GAMERO CASELLAS 0: 33: 43

Senior B - Femmes

Nom T. 10 km
1 PATRICIA, BENITEZ BENITEZ 0: 44: 18
2 Marion GARCIA CANO 0: 47: 25
3 SANDRA, SÁNCHEZ VILARRASA 0: 48: 14

Anciens combattants A - Hommes

Nom T. 10 km
1 Bernat Joan, PAWE 0: 34: 35
2 Charles BACH CANO 0: 36: 51
3 JONATHAN, ESCOBAR MARTIN 0: 37: 31

Un des anciens combattants - Femmes

Nom T. 10 km
1 Sonia BASSAS TORRENT 0: 39: 18
2 Mireia CLOTET JORDAN 0: 46: 48
3 Christine, Masanet Masanet 0: 46: 48

Anciens combattants B - Hommes

Nom T. 10 km
1 JOHN MALLOL Batalle 0: 37: 12
2 MICHEL MARTINEZ 0: 38: 39
3 CHARLES, Táboas ALBIOL 0: 38: 37

Anciens combattants B - Femmes

Nom T. 10 km
1 Joaquima, MAISON DE COURSES 0: 53: 30
2 ANGELS, CABANAS HEAD 0: 54: 37
3

RACE 10KM

10 URBAIN RACE DE SAN JOSE

Figueres 17 Mars 2019

Classe Nom Dorsal T.10Km T. 5 km K / H Chat Classe club
1 Gourdin, Gérard 188 0: 32: 34 0: 15: 54 03h15 senior B 1 C A Figueres
2 Cruz Infantes, Jose Luis 31 0: 32: 43 0: 15: 40 03h16 senior B 2 Indépendant
3 Gamero Casellas, Adria 44 0: 33: 43 0: 16: 06 03h22 senior B 3 C Terre des volcans Olot
4 Culianez Ruiz, Jose Mario 111 0: 34: 01 0: 16: 22 03h24 senior B 4 Indépendant
5 Pages Puigdevall Josep 143 0: 34: 27 0: 16: 29 03h27 senior B 5 Indépendant
6 Pawa, Joan Bernat 203 0: 34: 35 0: 16: 28 03h28 A anciens combattants 1 Indépendant
7 Padrosa Monténégro, Marti 92 0: 34: 53 0: 16: 22 03h29 senior B 6 Indépendant
8 Esteban Silva, Hector 37 0: 36: 22 0: 17: 35 03h38 senior B 7 C A Figueres
9 Cano Bach, Charles 184 0: 36: 51 0: 17: 30 03h41 A anciens combattants 2 Indépendant
dix Bataller Mallol, Joan 68 0: 37: 12 0: 17: 51 03h43 anciens combattants B 1 C A Figueres
11 Leon Marin, David 194 0: 37: 25 0: 18: 00 03h45 senior A 1 Indépendant
12 Martin Escobar, Jonathan 35 0: 37: 31 0: 18: 04 03h45 A anciens combattants 3 C A Figueres
13 Llorente Ayuso, Jose Manuel 160 0: 37: 44 0: 18: 06 03h46 A anciens combattants 4 Indépendant
14 Velazquez Camps, Hansi (Jaume) 126 0: 37: 49 0: 18: 28 03h47 A anciens combattants 5 Corredors.cat
15 Martinez, Michel 218 0: 38: 09 0: 18: 12 03h49 anciens combattants B 2 Indépendant

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 10Km

CURSA 5KM

10 URBAIN RACE DE SAN JOSE

Figueres 17 Mars 2019

Classe Cognoms Nom Dorsal T. 5 km Chat Class Cat club
1 Essalmi Bachri Abdessamad 36 0:16:00 senior A 1 Club Alpi Palamós
2 Lama Belmar Guillem 61 0:17:09 senior B 1 Indépendant
3 Maquilon Pallerola Josep 72 0:17:39 senior B 2 Indépendant
4 Fraile Blanco Fernando 43 0:17:41 A anciens combattants 1 Indépendant
5 Moreno De Tena Juan 141 0:18:27 senior B 3 C A Figueres
6 Pano Soriano Sergio 95 0:19:05 Junior 1 Indépendant
7 Fernandez Busquets Alex 391 0:19:40 Junior 2 Indépendant
9 Mallol Descarrega Aleix 69 0:20:42 Junior 3 C A Figueres
dix Cusi Sànchez Pere 302 0:21:12 senior B 4 Indépendant
11 Elia Teo 359 0:21:32 Junior 4 Indépendant
12 Maldonado Guerrero Andres 67 0:21:32 A anciens combattants 2 Indépendant
13 Benslaiman Aiman 399 0:21:39 Junior 5 Indépendant
15 Moreno Acacio Hector 356 0:21:55 A anciens combattants 3 Indépendant

Clica al següent enllaç per veure tota la Classificació de 5Km